Ako tovar nájdem?
Použite vyhľadávače.
Vo vyhľadávači budú zobrazené aukcie, ktoré končia , ktoré prebiehajú a ktoré sa pripravujú.

Ak vás nejaká aukcia zaujala, ale prihodiť zatiaľ nechcete, môžete ju sledovať. V spodnej časti každej aukcie nájdete odkaz na umiestnenie aukcie do zoznamu vašich sledovaných aukcií. Všetky sledované aukcie potom zobrazíte kliknutím na odkaz OBĽÚBENÉ AUKCIE.

Než sa zúčastníte..

Keď chcete na aukciu prihodiť, musíte byť k účtu prihlásený.

Musíte zaplatiť poplatok 10€

Musíte byt starší ako 18 rokov.

SKÔR AKO NA AUKCIU PRIHODÍTE, ČÍTAJTE PODMIENKY PREDAJA!
Ak vám nejaký bod podmienok aukcií alebo popis tovaru nevyhovuje, je nejasný, pýtajte sa vždy ešte pred tým, než prihodíte. Prihodením, totiž s podmienkami a popisom tovaru súhlasíte. Dávajte pozor na uvedenú výšku dopravy. Ak vyhráte, o výške dopravy už nemôžete vyjednávať.

Prihodenie a priebeh aukcie
Ak ste s podmienkami aukcií a popisom tovaru spokojní, môžete prihodiť. Minimálnu výšku prihodenia nastavil predajca. Ak chcete prihodiť viac, môžete údaj upraviť. Aukcia je ale omnoho zábavnejšia a napínavejšia, ak sa prihadzuje po menších sumách. Výška vášho prihodenia je ihneď po potvrdení pripočítaná k aktuálnej sume.
Ak na aukciu doteraz nikto neprihodil, potom aukciu potvrdíte. Platná je tak vyvolávacia cena.

Výšku prihodenia nastavuje drazbyvlese.sk. Môžete prihodiť aj vyššiu sumu, napr. ak nebudete mať možnosť dražiť v momente, kedy bude aukcia končiť. Potom môžete prihodiť takú sumu, aby výsledná cena bola maximálna suma, ktorú chcete za tovar zaplatiť.

Automatické prihodenie znamená že si nastavíte maximálnu výšku ktorú chcete minút a systém automaticky prihodí, ak niekto ponúkne vyššiu sumu následne systém prihodí vašu ponuku a to zakaždým ak niekto zvýši ponuku. Systém bude prihadzovať automaticky minimálnu sumu prihodenia za každým ak niekto ponúkne vyššiu sumu ako vy, a to do maximálnej výšku ktorú si nastavíte.

Keď budete prihadzovať v závere aukcie a prihodíte v posledných 2 minútach pred koncom, bude čas konca predĺžený o ďalšie dve minúty. Až keď nikto na aukciu neprihodí v posledných 2 minútach pred koncom, bude aukcia ukončená. Po skončení sa v aukcii výherca zobrazí.

Vyhrali ste?
Predajca vás bude kontaktovať odkazom. Tento odkaz bude doručený v kópii aj do emailovej schránky. Kvôli antispamovým opatreniam mailových poskytovateľov nemôžeme zaručiť bezproblémové doručenie emailov. Odkazy sú archivované po dobu dvoch mesiacov.